Cisy Nałęczów - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie Cisów Na??czów !
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Opolanin Opole Lubelskie - Pogoń 07 Lubartów 4:0
  • GKS Dąbrowica - Hetman Gołąb
  • Wisła Annopol - Iskra Krzemień 3:2
  • Polesie Kock - Piaskovia Piaski
  • Amator Leopoldów - Rososz - Cisy Nałęczów 1:3
  • GKS Niemce - POM Iskra Piotrowice 1:0
  • LZS Wierzchowiska - Granit Bychawa 0:6
  • Tur Milejów - Czarni Dęblin

Pogoda

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pierwsze zwycięstwo tej wiosny !!

• autor: Admin, 2012-04-01 19:13

Dzisiaj o godzinie 15 w Leopoldowie nasi zawodnicy rozegrali mecz z zespołem ,,czerwonej latarni'' tego sezonu, mianowicie Amatorem Leopoldów-Rososz. Mimo momentami ciężkich warunków do gry (opady śniegu) piłkarze Cisów pokazali swą wyższość nad zawodnikami Amatora.

Od pierwszego gwizdka sędziego do śmielszych ataków ruszyli zawodnicy trenera Szafranka, co chwila stanowiąc zagrożenie dla naszej bramki strzeżonej przez Kamila Gołębiowskiego. Ataki te przyniosły efekt. faul tuż przed polem karnym Adama Skulimowskiego dał gospodarzom rzut wolny z dobrego miejsca. Piłka została dorzucona w pole karne Cisów i zawodnik Amatora zamykający to dogranie nie miał problemów z wpakowaniem piłki do pustej bramki. Kolejne minuty to coraz odważniejsza gra Cisów, gospodarze ograniczyli się do gry kontratakiem i gdyby lepsza skuteczność wynik do przerwy mógłby wyglądać zdecydowanie gorzej dla naszej drużyny. Na szczęście nasi piłkarze odpowiedzieli na te ataki najlepiej jak mogli, mianowicie bramkę wyrównującą zdobył Krzysztof Chudziak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i do szatni zespoły schodziły z wynikiem 1 - 1.

Po zmianie stron gra diametralnie się odwróciła, zespół Amatora niemal przez cały czas zamknięty był na swojej połowie co jakiś czas wybijając długą piłkę na połowę Cisów. Nasi zawodnicy wyszli bardziej zmotywowani na drugą część gry co przyniosło oczekiwany efekt. Swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Chudziak. Zawodnicy Amatora zmagania kończyli w 10 ponieważ czerwoną kartkę obejrzał bramkarz gospodarzy za interwencję poza polem karnym. Od tego momentu na bramkę gości sunęły kolejne ataki naszych graczy. Dobre okazje do zdobycia bramki mieli Arek Perduta oraz Mariusz Adamczyk. Gospodarzy w ostatniej minucie spotkania dobił Paweł Kamiński.

Tak więc nasi zawodnicy odnieśli ważne zwycięstwo, które może pomóc podnieść morale drużyny oraz znacznie poprawi atmosferę w szatni. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane 14 kwietnia, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie Polesie Kock.

Amator  1 - 3   Cisy Nałęczów

BRAMKI : Chudziak x2 , Kamiński

Skład: Gołębiowski - Staniecki, Pawłowski, Pietrak - Żak, Kamiński, Pyśniak, Skulimowski,Adamczyk -                 Perduta,Chudziak

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Amator Leopoldów-RososzCisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz 1:3 Cisy Nałęczów