Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Nieudany wyjazd do Wierzchowisk...

• autor: Admin, 2012-03-15 21:14

W minioną sobotę nasi zawodnicy zainaugurowali rundę wiosenna w lubelskiej okręgówce, niestety wyjazd do Wierzchowisk nie wypadł najlepiej...

Mecz rozpoczął się nie najlepiej dla naszej drużyny, gdyż to drużyna gospodarzy lepiej czuła się na dość grząskim boisku. Na efekty nie trzeba było długo czekać, o ile w 3 minucie spotkania naszych zawodników uratował słupek , tak 10 minut później było 1 - 0. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Nastulak. W kolejnych minutach nasi zawodnicy próbowali przebić się przez dobrze grających obrońców ekipy Wierzchowisk, lecz ani Marcin Pyśniak, ani Adam Skulimowski nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza LKS-u Szabata. W 35 minucie spotkania kolejny cios zadali gospodarze, tym razem Kamila Gołębiowskiego pokonał Ostrowski i mieliśmy 2 - 0. Przed przerwą Wierzchowiska zdobyły kolejnego już trzeciego gola, ponownie na listę strzelców wpisał się Nastulak.

DO PRZERWY 3 - 0.

Po zmianie stron gospodarze dalej nacierali na bramkę Cisów, efektem był gol na 4 - 0, a strzelcem Kamiński. Gra Cisów zupełnie nie miała ładu i składu, podania przeważnie były niecelne, a pojedynki jeden na jednego wygrywali częściej zawodnicy gospodarzy. Można mówić, że na takim boisku ciężko grać w piłkę jednak boisko dla obydwu zespołów było identyczne. W 57 minucie LKS dobił Cisy, na 5 - 0 podwyższył Ziętek. Ta bramka wyraźnie rozluźniła gospodarzy. Nasi zawodnicy coraz częściej zagrażali bramce Wierzchowisk. Dobre okazje do strzelania bramki mieli: Mariusz Adamczyk , jego strzał z wolnego na poprzeczkę sparował Szabat, Marcin Pyśniak, który w dobrej sytuacji posłał piłkę obok słupka, Grzegorz Żak został trafiony piłką w nogi po rzucie rożnym wykonywanym przez Krzysztofa Chudziaka i nie zdołał skierować futbolówki do bramki. W 68 minucie spotkania na boisku pojawił się Jacek Stypuła który dał bradzo dobrą zmianę. W 87 minucie spotkania Cisy zdobyły honorową bramkę, dobre dogranie piłki ładnym szczupakiem wykorzystał Żak. Gdy wszyscy czekali na końcowy gwizdek sędziego, kolejna bramkę zdobył Żak, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Stypuły.

Tak więc inauguracja nie wypadła za dobrze dla naszej drużyny, jednak mamy nadzieje że w najbliższą niedziele Cisy zdobędą 3 punkty w meczu z GKS Niemce. Początek spotkania o godzinie 11 w Nałęczowie. Wszystkich chętnych ZAPRASZAMY !!!

SKŁADY:

Cisy : Gołębiowski - Staniecki, Kamiński, Perduta, Pietrak - Żak, Durakiewicz, Skulimowski (68 Stypuła), Adamczyk, Pyśniak (80 Zagrodnik) - Chudziak

Wierzchowiska : Szabat - Sowiński, Pietras (75 Rabczewski), Krzak, Kamiński (72 Belcarz), Zieliński (85 Powęzka), Dybała, Nastulak, Mróż, Ostrowski (86 Rusiek)