Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Pozostał wielki niedosyt ...

• autor: Admin, 2011-08-29 23:31

W sobotę nasi zawodnicy gościli na boisku Polesia Kock. Przywieźli cenny remis 2 : 2 , jednak to w jakich okolicznościach padło wyrównanie może pozostawić wielki niedosyt...

W pierwszych 45 minutach mecz był wyrównany, obie ekipy miały po 2-3 okazje do zdobycia gola, jednak zawiodła skuteczność.  Już pierwsza akcja meczu mogła dać prowadzenie gospodarzom , jednak napastnik gości mijając Kamila Gołębiowskiego za daleko wypuścił sobie piłkę i nasi obrońcy zdążyli z asekuracją. Następna ciekawa sytuacja powinna zostać skończona bramką , jednak Jacek Stypuła fatalnie przestrzelił z głowy. Po tej sytuacji gra się uspokoiła. W ekipie gospodarzy wyróżniało się dwóch zawodników , Marcin Bujek oraz Grzegorz Góral i to właśnie oni najwięcej razy zagrażali bramce Cisów. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i mieliśmy ciągle 0 : 0.

Po zmianie stron oba zespoły szukały swojej szansy na zdobycie gola. I to Cisy wyszły na prowadzenie. Dobre dośrodkowanie Arkadiusza Perduty wykorzystał Dariusz Pawłowski i mieliśmy 1 : 0. Gospodarze podrażnieni stratą bramki ruszyli do ataku. Dopieli swego kilka minut później , mocnym strzałem z dystansu wyrównał wspomniany wcześniej Bujek i ponownie w Kocku remis. Piłka przed wpadnięciem do siatki odbiła się od nogi Pawłowskiego i Gołębiowski nie miał nic do powiedzenia. Po upływie kilku minut nasz zespół ponownie zadał cios. Z prawego skrzydła dośrodkował Krystian Okoniewski , akcję zamykał Kacper Staniecki który zgrał piłkę do środka , a tam Michał Zgierski nie dał szans bramkarzowi. Po tej bramce wszystko wskazywało na zwycięstwo Cisów , jednak już w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził niezawodny Bujek. Była 94 minuta spotkania. Tak więc 3 punkty były blisko jednak zabrakło koncentracji oraz odrobiny szczęścia.