Cisy Nałęczów - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie Cisów Na??czów !
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Opolanin Opole Lubelskie - Pogoń 07 Lubartów 4:0
  • GKS Dąbrowica - Hetman Gołąb
  • Wisła Annopol - Iskra Krzemień 3:2
  • Polesie Kock - Piaskovia Piaski
  • Amator Leopoldów - Rososz - Cisy Nałęczów 1:3
  • GKS Niemce - POM Iskra Piotrowice 1:0
  • LZS Wierzchowiska - Granit Bychawa 0:6
  • Tur Milejów - Czarni Dęblin

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pewne zwycięstwo nad Amatorem !!!

• autor: Admin, 2011-08-24 22:27

Dzisiaj nasi zawodnicy rozegrali kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem naszego zespołu był Amator Leopoldów - Rososz.

Nasi zawodnicy udowodnili że zagrać dobry mecz , a do tego popisać się wysoką skutecznością...

Od pierwszego gwizdka sędziego widać było kto pewniej czuje się na boisku. To zespół gospodarzy dłużej utrzymywał się przy piłce , co prowadziło do sytuacji bramkowych. Pierwszą z nich miał Krzysztof Chudziak , który nie potrafił zamienić podania Kacpra Stanieckiego na celny strzał w bramkę. Jak to mówią "co się odwlecze to nie uciecze" i chwilę później Krzysiek utonął w objęciach kolegów po tym jak wykorzystał indywidualną akcję Michała Zgierskiego i uderzył mocno w krótki róg bramki przyjezdnych. Kolejne minuty to dalsze sytuacje dla Cisów , tylko co jakiś czas zawodnicy Amatora starali się zagrozić bramce Kamila Gołębiowskiego. Kolejna bramka padła po rzucie wolnym pośrednim , a tym który zdobył bramkę był Krystian Okoniewski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, chociaż gdyby Chudziak miał lepiej nastawiony celownik to mógł mieć przynajmniej dwa trafienia więcej.

Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszych 45 minut, dalej to nasi zawodnicy prowadzili grę. W okolicach 60 minuty meczu na placu gry pojawił się Jakub Paszko i jak się okazało była to bardzo trafiona zmiana. Zanim o Kubie, jeszcze wcześniej bliski szczęścia był Kamil Pietrak , jednak jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce bramki Amatora. Kolejną bramkę dołożył właśnie wspomniany Paszko , wykorzystał on podanie od Mariusza Adamczyka i w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem gości okazał się lepszy. Bramka na 4 - 0 padła po ładnie rozegranej akcji , kolejną bramkę dorzucił Paszko, tym razem musiał wykorzystać piłkę od Kamila Pietraka , który podał mu do pustej bramki. Przyjezdnych dobił Arkadiusz Perduta który wymanewrował bramkarza i można powiedzieć wszedł z piłką do bramki rywala. Do końca meczu Cisy kontrolowały przebieg wydarzeń i spokojnie dowieźli wynik do końcowego gwizdka arbitra.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Amator Leopoldów-RososzCisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz 1:3 Cisy Nałęczów