Cisy Nałęczów - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie Cisów Na??czów !
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Opolanin Opole Lubelskie - Pogoń 07 Lubartów 4:0
  • GKS Dąbrowica - Hetman Gołąb
  • Wisła Annopol - Iskra Krzemień 3:2
  • Polesie Kock - Piaskovia Piaski
  • Amator Leopoldów - Rososz - Cisy Nałęczów 1:3
  • GKS Niemce - POM Iskra Piotrowice 1:0
  • LZS Wierzchowiska - Granit Bychawa 0:6
  • Tur Milejów - Czarni Dęblin

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Remis na boisku beniaminka !

• autor: Admin, 2011-08-22 23:49

W sobotę nasi zawodnicy zremisowali 2 : 2 z beniaminkiem GKS Niemce. W rozwinięciu opis meczu pochodzący ze strony DZIENNIKA WSCHODNIEGO :

To był szalony mecz – zgodnie podkreślali kibice w Niemcach. Obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko, które było pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Ostatecznie miejscowy GKS i Cisy Nałęczów podzieliły się punktami.W Niemcach miło było jedynie przed meczem, kiedy Marian Rapa, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wręczył gospodarzom pamiątkowy puchar za awans do lubelskiej klasy okręgowej.

Później sielanki już nie było, a obie drużyny skupiły się na walce w środkowej strefie boiska. W 25 min po raz pierwszy dał o sobie znać Łukasz Snopkowski, ale piłka po jego uderzeniu głową minęła bramkę przyjezdnych. Chwilę później oko w oko z Kamilem Gołębiowskim stanął Mariusz Stefaniak, ale napastnik gospodarzy przegrał ten pojedynek.

W 38 min prawą stroną boiska przedarł się Michał Zgierski i dośrodkował w pole karne. Do piłki dopadł Mariusz Adamczyk, który nie dał szans Jarosławowi Bogucie. Niemce mogły szybko odrobić straty, ale doskonałą okazję zmarnował Michał Urbaś.

Gospodarze osiągnęli swój cel w 44 min – Łukasz Snopkowski wykonywał rzut wolny z około 60 m, a wysoko lecąca piłka przełamała ręce Gołębiowskiego.

– Takie błędy nie powinny zdarzać się nawet w rozgrywkach juniorskich. Nie mam do niego pretensji, bo w pozostałych sytuacjach spisywał się bez zarzutu – powiedział Andrzej Depta, trener Cisów.

Jego podopieczni znakomicie rozpoczęli drugą połowę – Chudziak z 20 m uderzył w poprzeczkę, do piłki dopadł Zgierski i po chwili utonął w objęciach kolegów.

Niemce dążyły do wyrównania, ale miejscowym napastnikom brakowało spokoju pod bramką Gołębiowskiego. Snajperów wyręczył jednak w 82 min Łukasz Snopkowski, który najlepiej odnalazł się w polu karnym rywali i piękną „główką” zapewnił swojej drużynie jeden punkt.

– Mieliśmy sporo dobrych sytuacji, ale byliśmy bardzo nieskuteczni. Okręgówka nie przebacza takich błędów – powiedział Artur Brzozowski, trener gospodarzy.

– Myślę, że to jest sprawiedliwy rezultat, Choć moi chłopcy zapewne odczuwają pewien niedosyt. Dwukrotnie w tym meczu prowadziliśmy, ale trzeba uczciwie przyznać, że to rywale mieli optyczną przewagę – dodał Depta.

GKS Niemce – Cisy Nałęczów 2:2 (1:1)

Bramki: Ł. Snopkowski (44, 82) – Adamczyk (38), Zgierski (47).

Niemce: Boguta – Nalepa, Ł. Snopkowski, Olek, Bekier (46 Kidaj), Wilkos, Kowalik, Latek (65 Wójtowicz), Szołtek (82 Łoś), Stefaniak, Urbaś (77 Kubera).

Cisy: Gołębiowski – Staniecki, Pawłowski, Perduta, Okoniewski, Żak, Kamiński (90 Sytypuła), Pietrak (80 Durakiewicz), Zgierski (90 Lis), Adamczyk (87 Ciechociński), Chudziak.

Żółta kartka: Stefaniak. Sędziował: J. Bancerz. Widzów: 150.

OTO FILMY NA KTÓRYCH MOŻNA OBEJRZEĆ CZĘŚĆ MECZU , W TYM BRAMKI :

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Amator Leopoldów-RososzCisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz 1:3 Cisy Nałęczów